Rozwój = Wiedza + Edukacja

Projektowanie i zlecanie badań rynku pracy sektora IT

Identyfikacja potrzeb tworzenia sektorowych ram kwalifikacji oraz kwalifikacji

Rekomendowanie rozwiązań oraz zmian legislacyjnych w obszarze edukacji

Współpraca w zakresie porozumień edukacyjnych

previous arrow
next arrow
Slider

Sektorowa Rada ds. Kompetencji – Informatyka Partnerem Merytorycznym konferencji „Sztuczna inteligencja, innowacje technologiczne. Wyzwania dla rozwoju kompetencji”.

Konferencja „Sztuczna inteligencja, innowacje technologiczne. Wyzwania dla rozwoju kompetencji” skierowana jest do środowiska naukowego, przedstawicieli biznesu z branży IT oraz nauczycieli i młodzieży ze szkół branżowych. W konferencji zaplanowano udział ponad 100 osób.

Wydarzenie stanowić będzie ważny krok na drodze do poszerzenia wiedzy i zrozumienia w dziedzinach sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz innowacji technologicznych. Konferencja skupi się również na analizie aktualnych trendów i wyzwań, jakie niesie ze sobą dynamicznie rozwijający się świat technologii.

Podczas konferencji zaplanowano m.in. wystąpienia z zakresu cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji, cyberzagrożeń, luk kompetencyjnych w sektorze, a także hejtu i mowy nienawiści prowadzony przez Forum Bezpiecznego Internetu. W planie także panel dyskusyjny prowadzony przez ekspertów z branży.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Projekty współfinansowane są przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój. Projekty Rad Sektorowych prowadzone przez partnerstwo Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji.

Logowanie do konferencji: www.konferencja.sm32.pl

Program Konferencji dostępny pod Linkiem.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Lider projektu:


Partner projektu:

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

Projekt nr UDA-POWR.02.12.00-00-0002/16 jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020