Rozwój = Wiedza + Edukacja

Projektowanie i zlecanie badań rynku pracy sektora IT

Identyfikacja potrzeb tworzenia sektorowych ram kwalifikacji oraz kwalifikacji

Rekomendowanie rozwiązań oraz zmian legislacyjnych w obszarze edukacji

Współpraca w zakresie porozumień edukacyjnych

previous arrow
next arrow
Slider

Zapraszamy na warsztat Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo z cyklu Dobre Praktyki Współpracy Edukacji z Biznesem ICT, który odbędzie się 9 maja w godz. 11:00 – 12:00  w formule hybrydowej.

Celem warsztatu pt. Dobre praktyki współpracy - przykład ze strony biznesu będzie wskazanie możliwych płaszczyzn współpracy między edukacją i biznesem TCB. Porozmawiamy o korzyściach i możliwościach oraz o barierach w takiej współpracy. Warsztat będzie miał formułę otwartą i rozpocznie się prezentacjami dobrych praktyk, a następnie, w części dyskusyjnej, poprosimy uczestników o wskazanie jeszcze innych możliwych płaszczyzn współpracy lub barier, z którymi się spotykają przy realizacji takiej współpracy.

Do udziału w warsztacie zapraszamy przedstawicieli Członków Sektorowej Rady TCB i innych ekspertów branży, przede wszystkim zajmujących się polityką kadrową (HR) w firmach, którzy podczas prac warsztatowych będą aktywnie uczestniczyć w określaniu specjalistycznych potrzeb kompetencyjnych branży TCB, a także wszystkich tych, którzy chcieliby włączyć się w opracowanie ekosystemu kompetencyjnego dla tego sektora.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu Utworzenie i funkcjonowanie Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo, realizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w warsztacie, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny, który znajdziecie Państwo <TUTAJ

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: w siedzibie Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (Eurocentrum Alfa, Al. Jerozolimskie 136, Warszawa) i online.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Maciejem Wnukiem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Lider projektu:


Partner projektu:

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

Projekt nr UDA-POWR.02.12.00-00-0002/16 jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020