Rozwój = Wiedza + Edukacja

Projektowanie i zlecanie badań rynku pracy sektora IT

Identyfikacja potrzeb tworzenia sektorowych ram kwalifikacji oraz kwalifikacji

Rekomendowanie rozwiązań oraz zmian legislacyjnych w obszarze edukacji

Współpraca w zakresie porozumień edukacyjnych

previous arrow
next arrow
Slider

Edu-Mikser, jaki odbył się na konferencji „Biznes i Edukacja w IT - modele przyszłości. Forum współpracy sektora IT z edukacją” w październiku 2017 ub. roku zainicjował działania członków Rady w dziedzinie współpracy między firmami a instytucjami systemu edukacji.

W styczniu 2018 r. zaowocowały one podpisaniem dwóch porozumień edukacyjnych. Pierwsze z nich zawarte zostało pomiędzy firmą Plocman z Płocka a płocką Szkołą Wyższą im. Pawła Włodkowica. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z panem Wojciechem Nowyszem z firmy Plocman sp. z o.o., członkiem Rady ds. Kompetencji Sektora IT.

Drugie porozumienie edukacyjne zostało podpisane pomiędzy pomiędzy Naukową i Akademicką Siecią Komputerową – Państwowym Instytutem Badawczym a Zespołem Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli. Porozumienie to zostało podpisane w ramach prowadzonego przez NASK programu „IT Szkoła”.

PIIT jako partner projektu prowadzi także działania zmierzające do uruchomienia we współpracy z firmami-członkami izby specjalności cyberbezpieczeństwa na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Firmy lub uczelnie, które chciałyby otrzymać wzór porozumienia edukacyjnego lub uzyskać pomoc w zakresie jego zawarcia zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Lider projektu:


Partner projektu:

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

Projekt nr UDA-POWR.02.12.00-00-0002/16 jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020