Rozwój = Wiedza + Edukacja

Projektowanie i zlecanie badań rynku pracy sektora IT

Identyfikacja potrzeb tworzenia sektorowych ram kwalifikacji oraz kwalifikacji

Rekomendowanie rozwiązań oraz zmian legislacyjnych w obszarze edukacji

Współpraca w zakresie porozumień edukacyjnych

previous arrow
next arrow
Slider

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Uczestników Konferencji

„Kompetencje na polskim rynku pracy IT – badania, stan, trendy”

8 kwietnia 2021 r. online

  1. Administratorem danych osobowych jest Polskie Towarzystwo Informatyczne (zwane dalej PTI lub Organizator), ul. Solec 38 lok. 103, 00- 394 Warszawa, KRS 0000043879, kontakt tel. 22 838 47 05, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oraz za pośrednictwem powołanego Inspektora Ochrony Danych email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Dane osobowe Uczestników zbierane są w celu zapisu na Konferencję oraz zapewnienia poprawnej obsługi Konferencji.
  3. Dane osobowe, jakie będzie zbierało PTI to dane zbierane w formularzu rejestracyjnym. Ponadto konferencja może być nagrywana i umieszczona w serwisach www administratora oraz na kanale https://www.youtube.com Organizatora. Podstawą prawną przetwarzania danych Uczestników jest: art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z 27 kwietnia 2016 r, tzn. zgoda na ich przetwarzanie udzielona poprzez zapisanie się na Konferencję przy pomocy formularza rejestracyjnego. Zgodę na przetwarzanie danych można w każdej chwili wycofać bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  4. Odbiorcami danych osobowych wskazanych w formularzu rejestracyjnym mogą być Organizator, pracownicy Organizatora oraz podmioty wspierające organizację Konferencji od strony logistycznej i technicznej, a także instytucje uprawnione do przetwarzania danych na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
  5. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z zasadami przechowywania dokumentów projektów wspieranych ze środków unijnych. W przypadku opublikowania nagrania z konferencji dane osobowe, w tym wizerunek będą upublicznione, aż do momentu wycofania zgody lub usunięcia nagrania przez administratora.
  6. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może spowodować brak możliwości uczestniczenia w Konferencji.
  7. Organizator nie zamierza przekazywać danych osobowych Uczestników do państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowych. Wyjątkiem może być opublikowanie nagrania konferencji na platformie youtube.
  8. Uczestnicy konferencji mają prawo żądać od Organizatora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych. W celu realizacji swoich praw prosimy o kontakt z administratorem w dowolnej dogodnej dla Państwa formie.
  9. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przez PTI, Uczestnikom Konferencji przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!

Lider projektu:


Partner projektu:

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

Projekt nr UDA-POWR.02.12.00-00-0002/16 jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020